Skontaktuj się z nami


Skup mieszkań – jak to działa?

Jesteś właścicielem i chcesz sprzedać mieszkanie w Warszawie? Jeżeli potrzebujesz gotówki, nie chcesz tracić pieniędzy oraz zależy Ci na szybkiej transakcji, zdecydowanie powinieneś skorzystać z usług skupu mieszkań. Umożliwia to przeprowadzenie błyskawicznej oraz bezpiecznej procedury sprzedaży wybranej nieruchomości. W jaki sposób to działa?

Skup mieszkań – dla kogo?

Sprzedaż nieruchomości poprzez skorzystanie ze skupu mieszkań to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w krótkich czasie sprzedać swoje mieszkanie. Nie muszą wówczas szukać odpowiedniego nabywcy, umawiać się na kolejne spotkania i oczekiwać na podjęcie decyzji o zakupie przez potencjalnych nabywców. Poszukiwanie osób, które byłyby zainteresowane kupnem naszego mieszkania, może być przedłużającym się procesem, który będzie trwał finalnie nawet kilka tygodni czy miesięcy. W momencie, gdy chcemy szybko sprzedać nieruchomość, ponieważ zależy nam na czasie oraz otrzymaniu gotówki do ręki to skup mieszkań będzie najlepszą z możliwych opcji.

W jaki sposób działa skup mieszkań?

Przede wszystkim sprzedaż mieszkania to często wiele tygodni lub nawet lat oczekiwania przez sprzedającego na potencjalnego nabywcę. Firmy zajmujące się skupem mieszkań dążą do tego, aby maksymalnie uprościć cały proces sprzedaży, gwarantując tym samym pewność, bezpieczność i spokój podczas transakcji dla właściciela. Sprzedaż staje się prosta i nie wymaga żadnego większego wysiłku od właściciela mieszkania.

Wystarczy zazwyczaj wypełnić odpowiedni formularz, w którym podaje się wszystkie najważniejsze parametry mieszkania (np. metraż, adres, stan), a następnie otrzymuje się wstępną wycenę. Mieszkania wyceniane są rzetelnie, w oparciu również o dane na temat sprzedaży mieszkań w okolicy. Następuje ocenienie mieszkania przez specjalistów z firmy zajmującej się skupem mieszkań. Umożliwia to określenie dokładnego stanu technicznego całej nieruchomości, po czym otrzymuje właściciel właściwą już ocenę. Zostaje podpisana umowa, a pieniądze szybko i bezpiecznie trafiają na konto.

Skup mieszkań Białołęka

Oferty firm zajmujących się skupem mieszkań cieszą się dużą popularnością ze względu na wygodną i szybką transakcję oraz sposób sprzedaży nieruchomości. Odkupuje się zazwyczaj mieszkania od osób, którym zależy na sprawnie przeprowadzonej transakcji. Dlatego, jeśli posiadasz nieruchomość na terenie Warszawy, skorzystaj ze skupu mieszkań Białołęka. To zdecydowanie dobra inwestycja.