Skontaktuj się z nami


Skup mieszkań Bielany – bezpłatna i szybka wycena

Firmy oferujące usługi z zakresy skupu i wyceny mieszkań działające lokalnie, to niezawodna szansa na szybką sprzedaż mieszkania. Każdy problem można szybko rozwiązać, jeżeli skorzysta się z pomocy odpowiednich instytucji. Skup mieszkań w Warszawie Bielany, to nie tylko szansa na uczciwą wycenę mieszkania, ale również szybką sprzedaż pozbawioną uciążliwych formalności. Co warto wiedzieć na ten temat?

Firmy zajmujące się skupem mieszkań

Pracownicy firm oferujących usługi z zakresu skupu nieruchomości to przeważnie inwestorzy, którzy odkupują posiadłość – najczęściej za gotówkę. Skup nieruchomości odbywa się po cenie rynkowej, i przeważnie wynosi około 80-90% faktycznej wartości lokalu, który jest przedmiotem umowy. Pracownicy przeważnie znają rynek, są w stanie błyskawicznie wycenić posiadłość i tak samo szybko dokonać jej odkupienia. Tego typu firmy powstały z myślą o pomocy w szybkim i wygodnym odkupieniu mieszkania, domu, działki lub innych nieruchomości, które do tej pory nie mogły znaleźć kupca.

Proces wyceny i skupu nieruchomości

Przeważnie w firmach tego typu proces wyceny i skupu nieruchomości odbywa się według sprawdzonego schematu. Oczywiście w każdej firmie mogą występować drobne różnice, jednak przeważnie tak to wygląda:

  • mailowy kontakt ze strony klienta lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
  • umówienie się na spotkanie i oględziny nieruchomości,
  • bezpłatna wycena w ciągu 24-48 godzin,
  • spotkanie u notariusza w celu finalizacji sprzedaży i zakupu,
  • gotówka do ręki, lub przelew w ciągu 24-48 godzin od zawarcia transakcji.

Skup mieszkań – Bielany

Warszawa podzielona jest na dzielnice, w związku z czym niektóre firmy mogą ograniczać się do oferowania usług w wybranych lokalizacjach. Najlepiej poszukać takiej, która nas najbardziej interesuje. Postarajmy się odnaleźć daną firmę w Internecie, wpisując przykładowo – skup mieszkań Bielany. Zyskamy pewność, że dana firma prowadzi działalność w tej dzielnicy i być może, otrzymamy nawet w tej okolicy mieszkanie zastępcze.