Skontaktuj się z nami


Mieszkanie za gotówkę – skup nieruchomości zadłużonych

Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się skupem zadłużonych nieruchomości w Warszawie Mokotów – sprzedaż nieruchomości jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Firmy oferujące tego typu usługi pomogą Ci pozbyć się długu i wyjść na prostą.

Skup mieszkań Mokotów – mieszkania zadłużone

Warto skorzystać z pomocy i zdecydować się na skupienie zadłużonego mieszkania z obciążeniami hipotecznymi, które są wynikiem zadłużenia w Urzędzie Skarbowym i ZUS, lub obciążeniem komorniczym. Sprzedaż zadłużonego mieszkania z zajęciem komorniczym, daje możliwość uzyskania większej ceny zapłaty, niż ta, która wynika z licytacji, prowadzonej w ramach postępowania egzekucyjnego. Jest to jeden ze sposób na pozbycie się zadłużenia i uniknięcie egzekucji.

Sprzedać zadłużonych mieszkań dotyczy również mieszkań z kredytem pod hipotekę oraz przewłaszczonych i zabezpieczonych. Mieszkania posiadające taką hipotekę zostają skupowane niezwłocznie, w momencie uzyskania zaświadczenia z banku o saldzie zadłużenia. Kredyt przeważnie zostaje w całości spłacony, a reszta przekazana sprzedającemu. Decydując się na takie rozwiązanie można uwolnić się od stresu, kredytu oraz błyskawicznie pozyskać gotówkę.

Skup mieszkań Mokotów – udziały w nieruchomościach

W świetle prawa każdy współwłaściciel może własnoręcznie zarządzać swoim udziałem w nieruchomości. Nie potrzebuje zgody pozostałych właścicieli. Chcąc w przyszłości pozbyć się własnych udziałów w nieruchomości, można w każdej chwili zdecydować się na sprzedaż własnej części. W tym przypadku również otrzymasz gotówkę, która będzie stanowiła wartość 70-80% wartości Twoich udziałów. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju umowy i oferty skupu. Skupując udziały w mieszkaniach własnościowych, domach, działkach płatność jest zawsze gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Skup mieszkań i udziałów na terenie Mokotowa to wspaniała szansa na tak zwane „wyjście na prostą”. Każdego z nas może spotkać w życiu gorszy czas, w którym utracimy płynność finansową. W takich chwilach z pomocą przychodzą firmy zajmujące się skupem mieszkań Warszawa – Mokotów.