Skontaktuj się z nami


Kiedy opłaca się skorzystać ze skupu mieszkań?

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie? Zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej transakcji? Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z usług firm, które zajmują się skupem mieszkań. Nie musisz wówczas samodzielnie podejmować się procesu sprzedaży nieruchomości, co trwa niekiedy długi okres. Dla wielu to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chcemy szybko sprzedać lokum i otrzymać gotówkę od ręki. Czy zatem opłaca się skorzystać ze skupu mieszkań?

Skup mieszkań – dla kogo?

Niektórzy chcą sprzedać mieszkanie za dość wysoką stawkę, która często przekracza wartość samej nieruchomości, szukając nabywcy na własną rękę. Takie rozwiązanie jest najlepsze dla osób, którym nie zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania i mają sporo czasu, aby to zrobić. Nie potrzebują jednocześnie gotówki od ręki. Jednak taka sprzedaż może wiązać się z kilkoma tygodniami lub nawet latami, co warto mieć na uwadze podczas wystawienia oferty.

Gdy jednak zależy nam na szybkiej oraz wygodnej transakcji, możemy skorzystać z usług skupu mieszkań. Taki proces sprzedaży jest świetny dla osób, które potrzebują bezpiecznie i sprawnie sprzedać nieruchomość. Nie muszą wówczas szukać odpowiedniego nabywcy, umawiać się na spotkanie i oczekiwać na podjęcie decyzji przez potencjalnych nabywców. Dlatego, gdy chcesz sprzedać swoją nieruchomość w Warszawie, wybierz skup mieszkań Praga-Północ. Możesz skutecznie i wygodnie sprzedać mieszkanie w tej dzielnicy bez żadnych obaw czy przedłużających się formalności. Tym właśnie zajmują się skupy mieszkań.

Skup mieszkań – czy to się opłaca?

Skup mieszkań w Warszawie zajmuje się kupowaniem nieruchomości na terenie miasta bez względu na ich stan. Wszystkie formalności załatwiane zostają na miejscu, co gwarantuje sukces oraz zadowolenie klientów. Wystarczy jedynie zgłosić się do takiej firmy oraz przedstawić najważniejsze informacje o nieruchomości za pomocą formularza. Skup mieszkań dokona rzetelnej i profesjonalnej wyceny, dzięki temu możesz liczyć na odpowiednią stawkę za Twoje mieszkanie. Jedynie musisz liczyć się z tym, że zazwyczaj cena skupu będzie nieco niższa od wartości mieszkania na rynku (to około 80-90% kwoty właściwej). Największą zaletą jest to, że od ręki możemy sprzedać mieszkanie, a następnie otrzymać za nie gotówkę, nie martwiąc się o nic.

Firmy zajmujące się skupem kupują nieruchomości praktycznie w każdym stanie i nie tylko lokale użytkowe, a również działki czy garaże.