Skontaktuj się z nami


Na czym polega skup mieszkań?

Firmy, które zajmują się skupowaniem mieszkań, zawsze mają swoich klientów
zainteresowanych szybką i wygodną sprzedażą nieruchomości. Takie rozwiązanie ma swoich zwolenników, ale również i przeciwników. Jednak dla wielu to ostatnia deska ratunku, aby sprzedać mieszkanie. Na czym właściwie polega skup mieszkań?

W jaki sposób przebiega proces sprzedaży mieszkania do skupu?

Proces związany ze sprzedażą nieruchomości do skupu nie jest długi ani trudny, można powiedzieć, że to szybka i bardzo wygodna transakcja. Na samym początku zazwyczaj musimy wypełnić odpowiedni formularz lub po prostu skontaktować się ze skupem w celu przedstawienia najważniejszych informacji o nieruchomości (adres, stan prawny, stan techniczny itp.). Często po wypełnieniu takiego formularza otrzymujemy wstępną wycenę, po której pracownicy skupu oglądają mieszkanie, wówczas dokonuje się już finalnej wyceny. Gdy obie strony dojdą do porozumienia, podpisuje się umowę. Klient czeka, aż otrzyma gotówkę, co trwa zazwyczaj kilka dni. To właściwie cały proces sprzedaży nieruchomości, który jest niezwykle prosty – bez żadnego czekania, pośredniczenia i strachu. Szybko i wygodnie sprzedajesz swoje mieszkanie.

Kiedy skorzystać z usług skupu mieszkań?

Skorzystać z usług firm specjalizujących się w skupie mieszkań możemy wtedy, gdy:

  • potrzebujemy szybko sprzedać mieszkanie i chcemy otrzymać gotówkę, za które
    zakupimy nowe mieszkanie,
  • wyjeżdżamy na dłuższy okres i nie mamy czasu na szukanie kupca,
  • mieszkanie obciążone jest hipoteką lub jego stan prawny jest nieuregulowany,
  • nieruchomość jest w kiepskim stanie technicznym, wymaga kosztownego remontu
    lub nie jest umiejscowiona w dobrej lokalizacji.

Skup mieszkań w Warszawie

Zainteresowaniem cieszy się skup mieszkań w Warszawie, gdzie możemy spotkać się z dużą rotacją różnych ofert mieszkaniowych. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, dzięki któremu mogą wygodnie i szybko sprzedać nieruchomość, nie tracąc czasu na przedłużające się formalności. Jeśli, jesteś zainteresowany, wybierz skup mieszkań Wawer, gdzie możesz sprzedać swoją nieruchomość w tej dzielnicy do skupu bez żadnych obaw!